Hakkımızda

Elazığ Tekno İlaçlama 2005 yılından beri başta Elazığ ve Malatya illerimiz olmak üzere ilaçlama alanında hem hizmet hem de ürün satışı yapmaktadır. Kaliteli hizmeti ve ürün satışını hedefleyen firmamız sektörün öncü firmalarındandır.

Doğu Anadolu bölgesi de dahil sektörde ilaç satışı ve vektör mücadele hizmeti vermektedir. Vektör mücadelesinde karasinek, hamamböceği, sivrisinek, fare vb hayvanlara karşı kullanılan ilaçları içermektedir. İlaçların yanında cihazların da pazarlama ve satışını yapmaktayız.

Elazığ ilaçlama sektöründe değerli müşterilerimizin beklentilerini göz önünde bulundurarak, sürekli daha iyiye gitmek için yeni hedefler ve sıradışı çözümler ortaya koymaktayız. Sektörün en iyisi olma yolunda emin adımlarla yürümekteyiz.

Elazığ Tekno İlaçlama şirketi olarak;

Vizyonumuz

  • Çevresine duyarlı, toplumsal ve kültürel değerler açısından gelişmiş bir anlayışa sahip olarak sektörümüzde en iyi hizmeti en teknolojik cihazlarla vermek,
  • Sadece haşereleri imha etmek değil, çevre ve insan sağlığının teminatı olmak,
  • çevreye duyarlılık konusunda meslektaşlarına ve müşterilerine örnek olmak,
  • Birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş paydaşı olmaktır.

Misyonumuz

Ülkemiz insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmaktır.

Firmamızı tercih eden bireysel ve ticari müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyor, bundan sonra da hizmet kalitemiz ve güvenilirliğimizden asla ödün vermeden yolumuza devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.

logobiosav

Elazığ Tekno İlaçlama Ltd. Şti. BİOSAV ‘ın Bölge distribütörlüğünü yapmaktadır.