Zararsız, Risksiz Ev İlaçlama Hizmeti

5 Haz 2016 Blog | Yorum yapılmamış

Zararsız, Risksiz Ev İlaçlama Hizmeti

Birçok kişi zaman zaman ev ilaçlama ihtiyacı duymaktadır. Ancak her koşulda ilaçlama gerçekleşmez. Bazı durumlar yanlış anlaşıldığında ve ev ilaçlandığında zarara uğrayabilirsiniz. O yüzden ilaçlamanın yapılıp yapılamayacağına uzman kişilerce karar verilmelidir. Bu noktada firmamıza yani alanında uzman mühendislere danışabilirsiniz. Yapılması gereken en iyi şekilde yapıldığında uzun süre böcekler ile karşılaşmazsınız. Ancak en ufak noktada bir hata gerçekleşirse %100 başarı sağlanamaz. Bu yüzden ara ara yine böcek görülebilir ve hatalı nokta neresi tespit edilemeyeceğinden yine tüm ev ilaçlanmaya maruz kalabilir. Her ilaçlama da aslında bir bakıma insan sağlığı için zarardır. Belli koşullar sağlanır ise zarar olması statüsünden çıkabilir.

 

Doğru İlaçlama

Oldukça önemli bir konu. Öncelikle evde ne için ilaçlama yapılması gerektiği tespit edilmeli. Fare mi, böcek mi, kemirgen mi, belirlenmeli. Ardından hepsi için karışık ya da belirlenen bir tanesi için ilaç hazırlanmalı. Gerekli tüm önlemler alındığında da ev ilaçlanmaya başlamalı. Belli bir süre sonra bitecektir zaten.

Kapalı ortam birkaç saat bekletilmeli, havada ki ilaç oranı azaldığında ise eve giriş yapılmalı. Aksi taktirde ciğerler ve diğer bilimum organlar zarar görecektir.

 

Son Teknoloji

Ekipmanlar hem istemediğiniz canlıları tamamen kaldırmak hemde insan sağlığına en az zararı vermek amacıyla tasarlanmıştır. Eski, ağır çalışan ürünlerden ziyade birkaç yıl içinde çıkmış, işleri hızlı bir şekilde halletmemize yarayan ürünler kullanılmaktadır.

Bununda iyi yanlarını hem siz yaşamaktasınız hemde. Bir gün içerisinde birden fazla yerde ilaçlama gerçekleştirebiliyorsak bunun en büyük nedeni kuşkusuz hızlı çalışmamızı sağlayan ekipmanlardır. Elazığ ilaçlama firmaları arasında sektör standartlarını belirleyen Tekno İlaçlama bu noktada da sizin yanınızda.
Uzun lafın kısası sizlerde evlerinizi çeşitli canlılara karşı ilaçlatmak istiyorsanız firmamız ile görüşebilirsiniz. Size en başarılı ve uygun çözümü vereceğinden emin olabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir